Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2381
Stary 30.11.2015, 08:29
W Wiśle juz dawno nie jest normalnie. Gdyby tak było moskal juz wczoraj zbierał by swoje graty ze stadionu. Ewentualnie w przypływie miłosierdzia B.Cupial zaprosił by go na 'rozmowe'. Mysle ze zachowanie w tej sytuacji państwa Cupialow da ostateczna odpowiedz, czy tli sie chociażby odrobina dawnej milosci do Wisły, czy juz niewazne sa dla nich losy klubu. Po wczorajszej plamie, hańbie, wstydzie, żenadzie zniszczeniu historii, nie wyobrażam sobie braku zwolnienia trenera.