|
Nie ma żadnych wymówek. Sedzia, spalony, zła pogoda etc. Tu miało być 5-1,5-2 jazda na dupach, mieli paść ze zmęczenia po końcowym gwizdku, a co teraz widzimy? 'tak się bawią ludzie, kiedy przegrywa', no to się bawmy po klubach razem z piłkarzami. W końcu to mecz jak każdy inny.
Wstydu nie macie Panowie piłkarze i Panie trenerze. Dreptać w derbach? Nosz kur.. mać. Byłem na 7 meczach w tej rundzie ale z Legią i Pogonią już nie zamierzam być. Wolę wpłacić pieniądze na akademie niż na tych patałachów. 4 letnie dziecko z puszką wykazuje więcej zaangażowania w swojej pracy niż oni.
|