KOMINEK napisał(a):

|
Zmiana trenera w tym momencie jest bez sensu. Zostało do końca sezonu te parę meczy . Ból jest prze ogromny ale nie czas teraz na nerwowe ruchu . Zmiana trenera musi być bardzo przemyślana a nie ma sensu brać gościa z łapanki
|
A jaki to problem? Na 2 trenera Broniszewski, 4 mecze do końca rundy ogarnie, a w zimie ktoś konkretny.
Poza tym.
Żenada. Komrpomitacja. Moskal miej jaja i podaj się do dymisji. I zabierz z sobą Boguskiego i paru innych 'kopaczy'.
Tak jak pisałem przed meczem. Moskal przegra derby - wylot. 56 letnia historia poszła się jeb.ć.
Dziękujemy. Nic się nie stało! (krzyknijmy donośnie)
PS. Nie zapomnijcie dodać obrońcy Moskala, że to wina pechu, sędziego, pogody, murawy, złych korków oraz presji!.
Rafal-SWL napisał(a):

|
pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą, zmiana trenera to w tym momencie jedyne racjonalne i dające nadzieję wyjście! dlaczego? chociażby dla frekwencji na przyszłych meczach, przed nami mecz z Legią, bilety są w sprzedaży od kilku dni i jakoś furory nie ma, jeśli Kaziu nie poda się jutro do dymisji, boję się że nie zapełnimy stadionu, a w obecnej chwili dochód z dnia meczowego to właściwie nasz jedyny dochód...
|
Na meczu z Legią nie będzie nawet 10 tysięcy. Mamy tyle zapłacić za człapiącego Boguskiego? Ci Panowie wstydu nie mają. 0-0,0-0,0-0 i komrpomitacja w derbach. Nie ma co. Zajebista reklama spotkań w 'domu'.