Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 29.11.2015, 23:38
Kazimierz Moskal :

Cytat:
Nie mamy wyjścia i musimy jechać do Poznania, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Zdajemy sobie absolutnie sprawę, że Lech to nie jest już ten zespół, który tracił punkty. Jest teraz na fali i ma szerszą ławkę, niż my, a trener Urban rotuje zawodnikami. Dziś nie wiem czy tak do końca zabrakło nam trochę zdrowia, czy też to, że goniliśmy wynik. Musiały być momenty, że ktoś odczuwał trudy spotkania, szczególnie na tym boisku, ale no cóż. Mamy taki skład jaki mamy i to też powinno być dla nas plusem, jeśli będziemy zdrowi, że zagramy w tym samym składzie, bo to też służy czemuś, m.in. zgraniu - mówił ponadto Moskal.
Są zgrani i pewnie zechcą pokazać się z jak najlepszej strony więc obstawiam gładkie 3-0, do przodu.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując