Masakra, jak można tak spieprzyć najważniejszy mecz w sezonie...Cały sezon grają kichę, ale naiwnie sądziłem że będą potrafili zmobilizować się na te cholerne 90 minut. Że k...a zagrają z głową na karku i zaanagażowniem, przynajmniej w tym jednym spotkaniu. Ale gdzie tam - cały plan taktyczny poszedł się j...ć bo ze składu wyleciał przed meczem jeden grajek


Nie wiem co oni tam robią na treningach w Myślenicach, chyba wchodzą w grę mocne używki bo im się we łbach coś ostatnio bardzo pomieszało - proponuje, żeby sobie przed każdym meczem walnęli meliskę bo tak nerwowo grającej drużyny to ja sobie nie przypominam. Trener Moskal jak chce robić polską wersję barcelony, to może nie na R22 bo to na bank się nie uda.
Jedyny pozytyw tego meczu to przyzwoita frekwencja i tyle.