Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2366
Stary 29.11.2015, 23:31
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Zmiana trenera w tym momencie jest bez sensu. Zostało do końca sezonu te parę meczy . Ból jest prze ogromny ale nie czas teraz na nerwowe ruchu . Zmiana trenera musi być bardzo przemyślana a nie ma sensu brać gościa z łapanki
pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą, zmiana trenera to w tym momencie jedyne racjonalne i dające nadzieję wyjście! dlaczego? chociażby dla frekwencji na przyszłych meczach, przed nami mecz z Legią, bilety są w sprzedaży od kilku dni i jakoś furory nie ma, jeśli Kaziu nie poda się jutro do dymisji, boję się że nie zapełnimy stadionu, a w obecnej chwili dochód z dnia meczowego to właściwie nasz jedyny dochód...
dzisiaj było ledwo 20.000 kibiców! a to były derby.... pewnie część z nich będzie czuła duży niesmak i nie przyjdzie na mecz z Legią, bo przecież jest zimno, pada deszcz/śnieg a piłkarze i tak grają bez ambicji, przegrywają nawet z cracovią (co nie miało miejsca od1995) więc lepiej zostać w domu a mecz zobaczyć w tv...
natomiast jeśli nastąpi zmiana trenera, to masa ludzi przyjdzie zobaczyć jak to ten nowy poukładał Wisłę i co zmienił. Ktoś tu napisał że lepiej zostawić Kazika niż brać kogoś z łapanki, uważam że w takim dużym klubie jakim jest Wisła, musi być plan awaryjny, czyli że jest lista potencjalnych trenerów, gdyby Moskalowi nie wychodziło, więc nie wierze że byłby to ktoś z łapanki, Gaszyński jako fachowiec musi mieć taką listę, teraz tylko trzeba ją wyjąć z biurka, zobaczyć kto jest wolny.