Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 29.11.2015, 23:10
Mnie sie nasuwa myśl, że jak kiedyś tak teraz o sile tego klubu powinni stanowić kibice. NA KAŻDYM .......ONYM MECZU do końca powinien być komplet począwszy od Legii, race bluzgi, co tam komu przyjdzie na myśl a nie kalkulator, nie chce dożyc kolejnego mistrzostwa, kolejnej ligi europy, ok będzie to fajnie nie to nie chcę dozyć że na meczu Wisły cały stadion pęka a my robimy swoje nie patrząc cosie dzieje na murawie, może wtedy uodpornimy się na "porazki" bo era Cupiała poszła się... raz na zawsze WISŁA TO MY
Odpowiedz cytując