Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 29.11.2015, 23:00
Ta era skończyła się w 2011 roku a najgorsze,że nawet chyba Cupiał nie wie co dalej. Staliśmy się pośmiewiskiem. Lech się rozpędza powoli i raczej nie ma szans nawet na remis...Swoją drogą jakie to przewrotne...Byli tak długo na spadku a za chwilę mogą nas wyprzedzić.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując