KOMINEK napisał(a):

|
Zmiana trenera w tym momencie jest bez sensu. Zostało do końca sezonu te parę meczy . Ból jest prze ogromny ale nie czas teraz na nerwowe ruchu . Zmiana trenera musi być bardzo przemyślana a nie ma sensu brać gościa z łapanki
|
W końcu jakiś głos rozsądku zamiast internetowej napinki na zespół i Moskala. Po porażkach oceniać jest najłatwiej a teraz najważniejsze to umieć popatrzeć trochę do przodu. Czas rozliczeń jeszcze nadejdzie.