KOMINEK napisał(a):

|
Zmiana trenera w tym momencie jest bez sensu. Zostało do końca sezonu te parę meczy . Ból jest prze ogromny ale nie czas teraz na nerwowe ruchu . Zmiana trenera musi być bardzo przemyślana a nie ma sensu brać gościa z łapanki
|
Bo Moskal to nie był trener z łapanki tylko trener na lata!!
