Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.11.2015, 22:42
Dodałbym:

Zapraszają "trener" z "piłkarzami" którzy "walcząc do ostatniej minuty" przegrali u siebie 191. Derby Krakowa, kończąc tym samym 56-letnią passę meczów bez porażki w najwyższej klasie rozgrywkowej na Reymonta.

Cytat:
To pierwsze ekstraklasowe zwycięstwo cracovii na stadionie Wisły od 13 września 1959 roku.
Co do meczu z Amicą, nie interesuje mnie zbytnio bo pewnie znowu go zremisujemy bo na więcej nas nie stać. Najważniejszy mecz w sezonie przegraliśmy dzisiaj. Tym samym skończyła się pewna era w historii naszego klubu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.11.2015 o godz. 23:02.
Odpowiedz cytując