|
Po największej derbowej kompromitacji na R22 od ostatnich kilkudziesięciu latach czas Moskala powinien dobiec końca. Stanie przez cały mecz z łapami w kieszeniach, zero jakiejś reakcji na to co się dzieje na boisku. Wystęo Boguskiego w tym meczu to parodia futbolu ocierajaca się o Monty Pythona, Doping na trybunach tak samo ekumeniczny jak gra bezkontaktowa kopaczy grających w koszulkach Wisły. Tak cipowatej drużyny chyba jeszcze nie mieliśmy.
Nic się nie stało, Wisełko nic sie nie stało i piąteczka przy siatce wyszło nam bokiem.
|