Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2015, 21:46
Nie stało się nic co by było niespodzianką.
Brożek pieprzył setki dziesięć lat temu (gdzieś w archiwum jest jeszcze pewnie temat z 2005 roku pod znamiennym tytułem "Paweł Brożek karnie do rezerw") i i dziesięć dni temu. Miałby być inny na derbach.
Uryga podaje do przeciwnika od zawsze. Boguski, czy Jankowski nie przypomną sobie jak się gra na derby, bo nigdy tego nie umieli.
I tak dalej, i tak dalej...

To nie brak ambicji był przyczyną, bo dopóki mieli siły to walczyli.
Zabrakło zwyczajnie umiejętności.

Ta porażka to skutek, taki symboliczny zwornik, polityki prowadzonej w klubie gdzieś od 2005 roku.

Porażka w derbach jest bolesna, ale cieszmy się, że w ogóle te derby możemy grać.
Ostatnio edytowane przez Elefant : 29.11.2015 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując