hubert.fan napisał(a):

Kazimierz Moskal przejdzie do historii Wisły Kraków.
Pierwszy "trener" od 56 lat za którego pasiasta ....a pokonała nas na własnym stadionie !
Dziękujemy "trenerze", myślę, że już najwyższy czas się pożegnać bo ile można ...
Tyle lat historii ...
|
Dlaczego wylewasz swoje żale na Moskala. Może powinieneś podziękować Brożkowi, Boguskiemu czy Burlidze. To w końcu pierwsi "piłkarze" Wisły od 56 lat, którzy dali się ograć Pasom na własnym stadionie. Przy okazji prześlij również podziękowania całemu skautingowi i zarządowi klubu, za sprowadzenie Popovica, Crivellaro i Cywkę.