Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2338
Stary 29.11.2015, 21:20
4 mecze u siebie. 3 remisy po 0-0 i raz w pi..e od zydkow. To sie w pale nie mieści.
Ani raz nie udało sie wygrac 2-och meczów z rzędu. Średnia punktowa przypominająca o tym ze na ławce nie ma trenera.
Mozna Wiśle jeszcze bardziej upokorzyć i schanbic będąc jej trenerem? Chyba nie, ale zawsze Moskal moze aprobowac osiągnąć spadek. Ze swoim warsztatem jest w stanie to spokojnie osiągnąć juz w tym sezonie. Jesli ktokolwiek w tym klubie jest niech go zwolnią. Sam jak widać nie odejdzie.