Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2331
Stary 29.11.2015, 21:04
Moskal niech skończy już .......ić i niech się pakuje, najwyższa pora na niego. Moglibyśmy nie mieć trenera i tak samo gralibyśmy, nic nie zmienił, kompletne ZERO ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.11.2015 o godz. 21:06.