Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2320
Stary 29.11.2015, 20:32
Trudno grać kolejny sezon bez drugiego napastnika w kadrze a tych jeżeli drużyna ma grać o europejskie puchary w kadrze powinno być czterech. Mamy niestety drużynę przebierańców, z których poza jednostkami nic nie będzie. Latem osłabiliśmy ofensywę bo żaden zawodnik, który do nas trafił nawet nie zbliża się do poziomu Bośniaka. Skrzydeł również nie ma bo trudno Burligę nazwać nominalnym bocznym pomocnikiem. Jeżeli do tego dodamy słabego trenera na ławce to ciężko o optymizm na przyszłość. Dla klubu nadchodzący miesiąc będzie kluczowy, może bowiem tak się stać, że Wisła nie wystartuje po Nowym Roku w Ekstraklasie.