Pseudo trener i pseudo piłkarze zaraz mnie zjecie,ale kij tam, przegrać z Legią ok przegrać z Amiką ok ale derby

!! ku...a!!! w pale mi się to nie mieści! Dziękujemy ci Kaziu za remisy i porażki w derbach czas złożyć dymisję.Cierzniak,Jović,Gumiś,Głowa,Mączyński niech zostaną reszta out dość tego