Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 29.11.2015, 19:50
Pseudo trener i pseudo piłkarze zaraz mnie zjecie,ale kij tam, przegrać z Legią ok przegrać z Amiką ok ale derby!! ku...a!!! w pale mi się to nie mieści! Dziękujemy ci Kaziu za remisy i porażki w derbach czas złożyć dymisję.Cierzniak,Jović,Gumiś,Głowa,Mączyński niech zostaną reszta out dość tego
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując