Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
17801
29.11.2015, 17:52
brylant17
napisał(a):
Co byście powiedzieli o Adrian Cieślewiczu? niby siedzi na wyspach, gole strzela wczoraj dwa ,25 lat stary nie jest regularnie grywa.
Tzn. w Walii.
Ja bym powiedział, że nigdy go nie widziałem w żadnym meczu.
Ostatnio edytowane przez arti : 29.11.2015 o godz. 20:47.
arti