krzaq12 napisał(a):

|
Jestem bardzo za, jeśli dojdzie to skutku to będzie można się cieszyć. 21 goli w jednej rundzie, nawet w III lidze to solidne osiągnięcie.
|
O ile trafi do nas to oby cokolwiek kiedykolwiek z Niego coś było.
Totalna niewiadoma, zero podstaw do jakichkolwiek oczekiwań w kontekście nawet osiemnastki meczowej.