Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
rubens
Junior Member
Od: 09.2014
Offline
#
28635
29.11.2015, 15:30
ja do udostępniania internetu z laptopa wykorzystuje program "Connectify", wersja demo jest ograniczona tym że w nazwie sieci musi zawierać "Connectify" i trzeba ręcznie wybierać kartę sieciową z której będziemy udostępniać internet.
rubens
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rubens
Znajdź inne posty napisane przez rubens