|
witam. Panowie mam problem z internetem a mianowicie z routerem gdyż nie działa mi wifi w mieszkaniu i muszę siedzieć podłączony do kabla ethernet z laptopem.Przeglądałem internet w celu znalezienia rozwiązania ale nic nie skutkuje,a mianowicie chodzi o udostępnianie internetu z laptopa tak,aby inne osoby mogły się połączyć za pomocą komórki. jak to zrobić ?
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
|