Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71969
Stary 29.11.2015, 14:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie. "widziałem. w sensie jego statystki/wiek/budowa wyglądaja obiecująco.

Ponadto żegnały go owacje na stojąco, trener na konferencji dziękował mu za grę etc. Jego transfer do ekstraklasy jest przesądzony, byle tylko był do nas
Możesz podesłać link? Na 90minut ani transfermarkt nie ma nic aktualnego...
Odpowiedz cytując