Karherop napisał(a):

Nie. "widziałem. w sensie jego statystki/wiek/budowa wyglądaja obiecująco.
Ponadto żegnały go owacje na stojąco, trener na konferencji dziękował mu za grę etc. Jego transfer do ekstraklasy jest przesądzony, byle tylko był do nas
|
Możesz podesłać link? Na 90minut ani transfermarkt nie ma nic aktualnego...