Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71967
Stary 29.11.2015, 13:46
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Pewnie na urlopie jest Pamiętam jak kiedyś namiętnie jeszcze za czasów Smudy jeździli do Portugalii obserwować mityczne bomby transferowe, po 1,5 roku ściągnęli jednego Barrientosa na 6 miesięcy
Po jego rekomendacji Crivellaro, to lepiej żeby faktycznie to był tylko urlop. Niech on już lepiej nikogo nie poleca.
Odpowiedz cytując