Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28631
Stary 29.11.2015, 13:41
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Oby się nie przychylił.
Bo jak to jest, że jeden wozi towary musi bulić 2500zł za kurs (jeśli chce być kierowcą, właściciel firmy musi mieć dodatkowy kurs) inny wozi autobusem ludzi, też musi bulić za kurs, a inny także zarobkowo chce wozić ludzi bez podstawowego chociaż przeszkolenia? Już nie mówię o płaceniu podatków za działalność.

Wedle zasady ?
Odbierasz potencjalnemu klientowi możliwość wyboru pomiędzy przeszkolonym kierowcą z licencją (ale droższym i pewniejszym) a nieprzeszkolonym ale tańszym. Wiedz, że część ludzi po imprezach ma do wyboru pojechać z kierowcą ubera albo iść z buta, bo na taksówkę ich nie stać.
Tak samo jest np. z przewozami blablacarem - też powinny być karane?

Zresztą... czy w dobie nawigacji GPS takie ważne jest przeszkolenie i egzaminy z topografii miasta?
Odpowiedz cytując