Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71964
Stary 29.11.2015, 13:19
piotek napisał(a):Wyświetl post
Kaberhop, widziałeś go kiedyś?

Mam nadzieje, że jeśli dojdzie do skutku, tu nie będzie pojedynczym wyskokiem i będziemy mogli spodziewać się kolejnych transferów młodych
Nie. "widziałem. w sensie jego statystki/wiek/budowa wyglądaja obiecująco.

Ponadto żegnały go owacje na stojąco, trener na konferencji dziękował mu za grę etc. Jego transfer do ekstraklasy jest przesądzony, byle tylko był do nas
Odpowiedz cytując