piotek napisał(a):

Kaberhop, widziałeś go kiedyś?
Mam nadzieje, że jeśli dojdzie do skutku, tu nie będzie pojedynczym wyskokiem i będziemy mogli spodziewać się kolejnych transferów młodych
|
Nie. "widziałem. w sensie jego statystki/wiek/budowa wyglądaja obiecująco.
Ponadto żegnały go owacje na stojąco, trener na konferencji dziękował mu za grę etc. Jego transfer do ekstraklasy jest przesądzony, byle tylko był do nas
