Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28628
Stary 29.11.2015, 10:58
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
wie ktos gdzie moge zadzwonic albo napisac tzn opie...lic kogos za brak przesylki z koszulkami okolicznosciowymi ? ostatni razdalem sie nabrac zlotoustemu Gaszynskiemu na to żebranie kasy ...wszystko rozumiem - ale jest 29 listopada - a koszulki zamowilem do miejscowosci nie przekraczajacych nawet 200 km od Krakowa
Ja dostałem swoją przesyłkę we środę 25 listopada a mieszkam 35 km od Krakowa. Spokojnie. I do Ciebie przesyłka dotrze.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując