AntyMod napisał(a):

wie ktos gdzie moge zadzwonic albo napisac tzn opie...lic kogos za brak przesylki z koszulkami okolicznosciowymi ? ostatni razdalem sie nabrac zlotoustemu Gaszynskiemu na to żebranie kasy ...wszystko rozumiem - ale jest 29 listopada - a koszulki zamowilem do miejscowosci nie przekraczajacych nawet 200 km od Krakowa
|
Ja dostałem swoją przesyłkę we środę 25 listopada a mieszkam 35 km od Krakowa. Spokojnie. I do Ciebie przesyłka dotrze.
TYLKO WISŁA!