Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71962
Stary 29.11.2015, 10:47
Kaberhop, widziałeś go kiedyś?

Mam nadzieje, że jeśli dojdzie do skutku, tu nie będzie pojedynczym wyskokiem i będziemy mogli spodziewać się kolejnych transferów młodych
Odpowiedz cytując