Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Grodo
Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
12143
29.11.2015, 07:38
Prośba o pomoc.
Kumplowi bilet kupić chcemy, ale on pracuje do 16.
Czy jesli wezme jego dowód osobisty to nie będzie problemu z nabyciem biletu dla niego
http://images42.fotosik.pl/187/40972732df89fb25med.jpg
Grodo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grodo
Znajdź inne posty napisane przez Grodo