Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28626
Stary 29.11.2015, 00:28
wie ktos gdzie moge zadzwonic albo napisac tzn opie...lic kogos za brak przesylki z koszulkami okolicznosciowymi ? ostatni razdalem sie nabrac zlotoustemu Gaszynskiemu na to żebranie kasy ...wszystko rozumiem - ale jest 29 listopada - a koszulki zamowilem do miejscowosci nie przekraczajacych nawet 200 km od Krakowa
Odpowiedz cytując