wie ktos gdzie moge zadzwonic albo napisac tzn opie...lic kogos za brak przesylki z koszulkami okolicznosciowymi

? ostatni razdalem sie nabrac zlotoustemu Gaszynskiemu na to żebranie kasy ...wszystko rozumiem - ale jest 29 listopada - a koszulki zamowilem do miejscowosci nie przekraczajacych nawet 200 km od Krakowa