|
Pomijam frekwencję ale przy takiej jaka jest to zamknąłbym sektory A i H . Kamery podczas meczu robią widok głównie na E, więc nawet jeśli będzie 12k na zwykłym meczu to wizualnie w tv będzie atrakcyjnie wyglądało a jakiś człowieczek jeden z drugim nie śledzący frekwencji stwierdzi ale tam ludzi chodzi - to ja następnym razem też pójdę.
Taki mały chwyt marketingowy nic nie kosztujący a nawet oszczędzający bo moim zdaniem taniej ochraniać jedną całą trybunę niż poszczególne sektory na różnych trybunach.
Wracając do derbów to...
Wg Lance,a na E zostało 2547 biletów odejmijcie 1739 biletów z A i H to E jest pełne i wizualnie jest zajefajnie a te ostatnie sektory też nie będą puste.
Reasumując to sektory A i H powinny być sprzedawane najpóźniej.
|