Gwiaździsty napisał(a):

W dodatku poziom gimbazy. Tyle im pozostało, kwiczenie jak zarzynane prosiaki, miło się robi na sercu jak się to widzi.
P.S. AS82, co tam słychać u Bęgosia ? Tak nam teraz brakuje tych lewackich dewiantów
|
Tylko o Bęgowskim umiesz pisać , który nawiasem był bardziej uczciwy i przyzwoity od tych pisowskich zjebów pokroju Macierewicza,Pawłowicz czy Ziobry