Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33779
Stary 28.11.2015, 20:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
W dodatku poziom gimbazy. Tyle im pozostało, kwiczenie jak zarzynane prosiaki, miło się robi na sercu jak się to widzi.

P.S. AS82, co tam słychać u Bęgosia ? Tak nam teraz brakuje tych lewackich dewiantów
Tylko o Bęgowskim umiesz pisać , który nawiasem był bardziej uczciwy i przyzwoity od tych pisowskich zjebów pokroju Macierewicza,Pawłowicz czy Ziobry