Uwielbiam takie dyskusje, jest ekspert stara się obiektywnie spojrzeć na sytuację, nikogo nie atakuje czy też krytykuje a wyłącznie wyciąga wnioski. Starania dziennikarza TVP aby wymusić na gościu dyskusji krytykę obecnej władzy są mizerne
Końcowy cytat oddaje wszystko:
Dz: Co się stanie w sensie ustrojowym?
prof: wiele elit oberwie po głowie
Dz: niestety....
