Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33774
Stary 28.11.2015, 11:49
Uwielbiam takie dyskusje, jest ekspert stara się obiektywnie spojrzeć na sytuację, nikogo nie atakuje czy też krytykuje a wyłącznie wyciąga wnioski. Starania dziennikarza TVP aby wymusić na gościu dyskusji krytykę obecnej władzy są mizerne

Końcowy cytat oddaje wszystko:

Dz: Co się stanie w sensie ustrojowym?
prof: wiele elit oberwie po głowie
Dz: niestety....