Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12137
Stary 28.11.2015, 09:27
Z każdym dniem coraz mniej biletów.
Brak miejsc na sektorach: G1-G4, A22, B21, D11, D12, D21, D22, D23, D24, E23 i E24.
Ostatnie miejsca na sektorach: H21, A21, E13, E14, E22, F11, F21, F22, F23, G5,
Na ostatnich derbach na R22 praktycznie w dniu meczu nie było kolejek, natomiast teraz może być różnie.
Do zakupu biletu w kasach nie potrzebujecie już KK, wystarczy dowód osobisty (PESEL).

Coraz bliżej DERBY!!!!
Odpowiedz cytując