Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12134
Stary 27.11.2015, 23:19
art napisał(a):Wyświetl post
Lamentowanie to tutaj będzie po meczu kiedy wysypią się tutaj wszyscy co stali w kolejce po bilety i nie weszli.
W marcu tuz przed meczem derbowym kolejki do kas nie było,o dziwo.(to pewnie ten strach przed maczetą-,-) Teraz będzie podobnie zapewne.

wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Co jest grane ze na mlyn sa jeszcze bilety? Myslalem ze juz w tamtym tygodniu nie bedzie a tu bardzo prawdopodobne ze i w dniu meczu bedzie mozna kupic.
Sponsorzy zrzekli się biletów i można nabyć dodatkową pulę
Odpowiedz cytując