art napisał(a):

|
Lamentowanie to tutaj będzie po meczu kiedy wysypią się tutaj wszyscy co stali w kolejce po bilety i nie weszli.
|
W marcu tuz przed meczem derbowym kolejki do kas nie było,o dziwo.(to pewnie ten strach przed maczetą-,-) Teraz będzie podobnie zapewne.
wislakrakow124 napisał(a):

|
Co jest grane ze na mlyn sa jeszcze bilety? Myslalem ze juz w tamtym tygodniu nie bedzie a tu bardzo prawdopodobne ze i w dniu meczu bedzie mozna kupic.
|
Sponsorzy zrzekli się biletów i można nabyć dodatkową pulę