Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 27.11.2015, 15:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie mógł. To zupełnie inna drabinka eliminacyjna. Mistrz Holandii ma zapewniony występ z urzędu, a pozostałe drużyny grają w grupie 'niemistrzowskiej' Pozdro.
Za rok Holandia spada w okolice 13-17 miejsce. O ile nie wezmą się porządnie w garść.

Co oznacza że w pucharach w sezonie 2018-2019 nie będą mieli gwarantowanego miejsca w LM i mistrz będzie grał w eliminacjach jak np Czechy w tym roku. W grupie mistrzowskiej - więc tak - będzie mógł wpaść na Polski klub.

Ale jak widać to dość oddalona w czasie perspektywa.
Odpowiedz cytując