Karherop napisał(a):

|
Nie będzie mógł. To zupełnie inna drabinka eliminacyjna. Mistrz Holandii ma zapewniony występ z urzędu, a pozostałe drużyny grają w grupie 'niemistrzowskiej' Pozdro.
|
Za rok Holandia spada w okolice 13-17 miejsce. O ile nie wezmą się porządnie w garść.
Co oznacza że w pucharach w sezonie 2018-2019 nie będą mieli gwarantowanego miejsca w LM i mistrz będzie grał w eliminacjach jak np Czechy w tym roku. W grupie mistrzowskiej - więc tak - będzie mógł wpaść na Polski klub.
Ale jak widać to dość oddalona w czasie perspektywa.