swiety37 napisał(a):

|
Hmmm wygląda na to że w kolejnym sezonie Mistrz Polski będzie mógł trafić na Mistrza Holandii? Bo jak ajaxom wypadnie te 13,5pkt to polecą mocno w rankingu, a ten sezon nie zanosi się na jakiś rewelacyjny.
|
Nie będzie mógł. To zupełnie inna drabinka eliminacyjna. Mistrz Holandii ma zapewniony występ z urzędu, a pozostałe drużyny grają w grupie 'niemistrzowskiej' Pozdro.