Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 27.11.2015, 12:53
Hmmm wygląda na to że w kolejnym sezonie Mistrz Polski będzie mógł trafić na Mistrza Holandii? Bo jak ajaxom wypadnie te 13,5pkt to polecą mocno w rankingu, a ten sezon nie zanosi się na jakiś rewelacyjny.
Odpowiedz cytując