Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2313
Stary 27.11.2015, 11:56
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Porownamy sobie liczbe wejsc do LM i LE przez trenerow z poludniowej granicy i klubow z ostatnich lat z liczba awansow polskich trenerow? Czy jednak sie nie kompromitujemy?
Równie dobrze możesz porównać awanse polskich trenerów z polskimi drużynami oraz zagranicznych trenerów z polskimi drużynami bo to, że gdzieś zagraniczny trener awansował z zagraniczną drużyną to moim zdaniem nie jest duży wyznacznik w kontekście zatrudnienia takiego szkoleniowca.