ABGwislakABG napisał(a):

|
Porownamy sobie liczbe wejsc do LM i LE przez trenerow z poludniowej granicy i klubow z ostatnich lat z liczba awansow polskich trenerow? Czy jednak sie nie kompromitujemy?
|
Równie dobrze możesz porównać awanse polskich trenerów z polskimi drużynami oraz zagranicznych trenerów z polskimi drużynami bo to, że gdzieś zagraniczny trener awansował z zagraniczną drużyną to moim zdaniem nie jest duży wyznacznik w kontekście zatrudnienia takiego szkoleniowca.