Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33761
Stary 27.11.2015, 11:13
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Zależy co przez tą antyunijność rozumieć, bo dotacje z UE to chciał brać nawet LPR, a także narodowcy nie mają nic przeciwko. Natomiast jeśli chodzi o UE w obecnym kształcie to na pewno przeciwko są Braun i Korwin. Reszta wiotka i jeszcze bardzo giętka w precyzowaniu postaw.

NATO to obecnie wydmuszka co pokazują wycieczki Hollande'a po świecie, który nie uzyskał zgody na jakieś militarne decyzje w gronie natowskim.

Konstytucja do zmiany, ale nie na pisowską - pisaną pod utrzymanie władzy podobnie jak robił to Orban i dalej z miałkim system parlamentarno-gabinetowym.
Lpr z giertychem, czolowym macanosem platfusow. Narodowcy sie przeciez nie wstydza w deklaracji ideowej narodowego socjalizmu. Nie rozumiem tej wstawki.

I chwala im za to.

Zgoda. No Action - Talk Only.

Widzisz inna partie oprocz Kukiza chcaca wprowadzenia systemu prezydenckiego? Bo rozumiem, ze system parlamentarno-gabinetowy nie lezy?
Anty PO-PiS!!!