|
Niestety ale zgadzam sie tutaj z emj10. To , ze w mediach biadola to wiadomo wszak z 80-90 procent mediow w Polsce jest niemieckich. Uciekamy dzieki PISowi z niemieckiej strefy wplywow to i biadolenie bedzie. Problem w tym, o czym juz emj10 napisal, ze poprostu zmieniamy biegun na juedoamerykanski.
|