Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33760
Stary 27.11.2015, 11:09
Niestety ale zgadzam sie tutaj z emj10. To , ze w mediach biadola to wiadomo wszak z 80-90 procent mediow w Polsce jest niemieckich. Uciekamy dzieki PISowi z niemieckiej strefy wplywow to i biadolenie bedzie. Problem w tym, o czym juz emj10 napisal, ze poprostu zmieniamy biegun na juedoamerykanski.