Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2310
Stary 27.11.2015, 10:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
był taki jeden Holender i starszy Polak co prowadził też parę zespołów w Afryce, mieli z nami sukcesy a później klepali biedę, w zasadzie to notowali żenujące wyniki które świadczą, że byli fatalnymi trenerami... jak oni się nazywali?

jeden Rumun też był... nic z nami nie osiągnął ale wszyscy go lubili, cholera znowu nazwisko mi wypadło

starość nie radość, skleroza no...
khe khe Skorża khe

zwany też trenerem Sinusoidą