Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33755
Stary 27.11.2015, 10:10
Zauważam takie samo biadolenie (po części słuszne) jak miało miejsce w latach 2005-2007. Oddalenie od niemieckich stref wpływu, a wejście ponownie pod patrona jankeskiego. Nie na darmo na politico przesunięto nas na mapie do innej strefy wpływów.

Natomiast jeśli chodzi o realia (poza happeningowym usunięciem flag) to nie widzę żadnego ruchu, który zmierzałby ku większej suwerenności, zwiększenia roli, dobrobytu i naświetlenia ścieżek rozwoju dla Polski.