Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33753
Stary 27.11.2015, 09:24
Jak dobrze pamiętam to platfusy w 2007, 2008 i 2009 nie miały większości w TK, gdyż był on zdominowany przez SLD i PiS z różnymi popłuczynami. Dopiero "odzyskali" pod koniec 2010, kiedy to Rzepliński został jego prezesem, a także upłynęła kadencja kilku sędziów.

Zwykłą ustawą to mogli gucio zrobić.

Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Dobrze jest, jeszcze lepiej będzie.
Nie wiem skąd ta euforia, ale ja nie widzę, abyśmy odnaleźli jakąś Arkę Przymierza

AYALA napisał(a):Wyświetl post
kiedy wreszcie przestaniesz bronić układu okrągłostołowego (banksterzy.PL +szajka rudego kaszuba +zielona ośmiornica)
Kiedy w końcu przestaniesz wspierać tą żydo-jankeską partię? Kibicowi Wisły nie przystoi wspierać opcji żydowskiej
Ostatnio edytowane przez emj10 : 27.11.2015 o godz. 09:29.