Jak dobrze pamiętam to platfusy w 2007, 2008 i 2009 nie miały większości w TK, gdyż był on zdominowany przez SLD i PiS z różnymi popłuczynami. Dopiero "odzyskali" pod koniec 2010, kiedy to Rzepliński został jego prezesem, a także upłynęła kadencja kilku sędziów.
Zwykłą ustawą to mogli gucio zrobić.
Don Donson napisał(a):

|
Dobrze jest, jeszcze lepiej będzie.
|
Nie wiem skąd ta euforia, ale ja nie widzę, abyśmy odnaleźli jakąś Arkę Przymierza
Kiedy w końcu przestaniesz wspierać tą żydo-jankeską partię? Kibicowi Wisły nie przystoi wspierać opcji żydowskiej
