|
Ale jaja. Polacy zdobyli więcej punktów w tej edycji niż miejsca 9-17 oraz 19-20.
ale tak patrzę i Szwajcarzy powinni mieć raczje więcej pktów niż 3.900. Sion awans, Basel awans z grupy, ponadto Basel walczyło o LM i wygrywało. Faktycznie majątak niski wynik przy takich wynikach? [2zw, 2 r Sion , 3zw 1r Basel] . Rozumiem, że Sion bez geir w eliminacjach, bo dostało się od razu do grupy, ale Basel 2 zw i 2 remisy w eliminacjach do LM . Young boysi tylko pkt potracili [ 4 porazki łącznie w el. do LE i LM]. Zurich podobnie, ale z 1 remisem więcej. FC Thun 1 zw 4 remisy w el.LE
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|