Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
33746
26.11.2015, 21:20
hubert.fan
napisał(a):
Ty tak na serio ?
Co ma wspólnego Rydzyk z sędziami, możesz mi wytłumaczyć ?
Sędzia ma być niezależny, niezawisły i bezstronny a to co robi po godzinach Duda czy Szydło mało mnie obchodzi
Kopaczowa też ciągle dzwoniła do Brukseli o porady do Donalda i co z tego ?
Sędziowie konsultują się z PO i Nowoczesną . Kaczyński konsultuje się z Rydzykiem. Tylko taka analogia
Jak sędzia ma być niezależny i bezstronny to czemu PISiory chcą wstawić do Trybunału swoich ?
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82