Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33746
Stary 26.11.2015, 21:20
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na serio ?

Co ma wspólnego Rydzyk z sędziami, możesz mi wytłumaczyć ?

Sędzia ma być niezależny, niezawisły i bezstronny a to co robi po godzinach Duda czy Szydło mało mnie obchodzi

Kopaczowa też ciągle dzwoniła do Brukseli o porady do Donalda i co z tego ?
Sędziowie konsultują się z PO i Nowoczesną . Kaczyński konsultuje się z Rydzykiem. Tylko taka analogia

Jak sędzia ma być niezależny i bezstronny to czemu PISiory chcą wstawić do Trybunału swoich ?