Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2306
Stary 26.11.2015, 20:52
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Bawi mnie takie podejście - Latal fachowiec, bo Piast gra dobrze pół sezonu... Już tacy magicy byli, co to ich tacy jak Ty nosili na rękach, a potem następowało wielki bum.

Odnośnie charyzmy i charakteru rzeczywiście - nie ma co drążyć tematu, z Ciebie fachura skoro oceniasz takie cechy człowieka na odległość, nie mając z nim styczności.

O reszcie też już mi się dyskutować odechciało, skoro wg Ciebie Smuda osiągał lepsze wyniki a "grupa" z lepszym skutkiem wykonywała zadania

no tak... zobaczymy jakie bum będzie u nas... do reszty się nie odniosę...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!