szprotson napisał(a):

o Latalu nie słyszał nikt procz Kręciny bo to on go wymyślił.
No ale taki sam niby jest Berg tyle ze nic nie wart 
Tak naprawde to Latal sie sprawdził ale wiecej jest zagranicznych którzy sie jednak nie sprawdzili
|
Jak dotąd tak, ale zobaczymy co będzie w ostatnich meczach 2015 i wiosną. A jeśli zechcą awansować do pucharów to co dalej? Bardzo niedawno był niejaki Kocian - wszedł do pucharów po czym szybko splajtował 2 razy.