AYALA napisał(a):

|
Już raz mieliśmy trenera z Czech -Wernera Liczke .... Hapal,Levy,Csaplar,Straka,Pala czy Panik jakoś też się nie wyróżnili wynikami w naszej lidze..Trafić dobrego i co ważne niedrogiego trenera z za granicy to loteria.
|
Jasne, ale warto jednak też przytoczyc te dobre przykłady bo poza Latale, sprwdził się także Radolsky i Kocian. Inna sprawa, że po dobrych debiutach oczekiwano od nich kolejnych 'cudów', może czasem ponad stan.
Nie możemy być tendencyjni, bo równie dobrze można powiedzieć, że każdy następny piłkarz rodem z Haiti się u nas sprawdzi. Po Uche mieliśmy nalot nigeryjczyków (testowalismy chyba z 20) i żaden mu nie dorównywał. Podobnie z trenerami. Nie każdy Rumun będzie drugim Petrescu, a nie kazdy Czech drugim Liczką.
Abstrahując od tego życzę włodarzom Wisły, aby z przyjemnością zostawili Moskala na stanowisku trenera.
Wymóg? Wygrana w Derbach (jeśli jej nie będzie to w zasadzie nie mamy o czym rozmawiać), w meczach z Legią/Lechem/Lechią minimum 2 pkt i 3 pkt z Pogonią.