|
Hanys
Offline
|
|
gypsy napisał(a): 
PiVoSH92 napisał(a): 
|
Jeżeli chodzi ci o kodowanie, to samemu najlepiej zainwestować w jakiś programik szyfrujący, a jeśli o ryzyko uszkodzenia pendrive to Kingston produkował pancerne sztuki, a i tak najlepiej mieć jakiś jeden tańszy/słabszy na backup.
|
Lukasz napisał(a): 
Kup dwa pendrive i rób kopie. Jeden pendrive nigdy nie jest bezpieczny. Nie noś nie przechowuj razem. Pendrive na dłuższą metę nie sa polecane do archiwizacji danych - jak używasz w takim systemie co jakiś czas (rok, dwa) wymieniaj prewencyjnie jedną sztukę na nowa.
Osobiście tak jak gypsy polece datatraveler - mam sa ok.
|
Dzięki za pomoc!
|
|